Hizmetler

Mimarlık Hizmetleri

Büyük ölçekli projelerden konut projelerine kadar farklı ölçeklerde tasarım ve uygulama hizmeti veren firmamızın Kıbrıs’ta ve İstanbul’da tamamlanmış pek çok yapısı bulunmaktadır. Çağdaş mimarı akımları takip eden Latis Mimarlık, işverenin isteklerine göre tasarımlarını şekillendirmektedir. Tüm yapılarımız 1/1000 arazi planından başlayıp, 1/5 detay çizimlerine kadar projelendirilmektedir.

Dekorasyon

Doğrudan işverenle ya da proje mimarı ile uyumlu olarak dekorasyon projeleri hazırlanmaktadır. Projeler talebe göre konsept proje ya da detay çizimleri ile beraber uygulama projesi olarak hazırlanabilmektedir. Tüm uygulamalarda öncelikle işverenin talep ve isteklerinin şekillenmesi için öneriler üretilir, devamında alternatifli konsept projeler hazırlanır ve seçilen tasarımlara göre uygulama projeleri çizilir.

İnşaat Hizmetleri

İnşaat hizmetlerimiz anahtar teslim ya da taahhüt şeklindedir. Proje yönetimi desteği ile kalite, güvelik ve zaman organizasyonun ön planda olduğu şantiyelerimiz, Latis Mimarlık ve İnşaat’ın olduğu kadar farklı proje gruplarının da tasarımı olan pek çok kaliteli yapıyı tamamlamışlardır.

Proje Yönetimi

Maliyet analizi, proje yönetimi, tedarik, çalışma takvimi ve organizasyonu, kalite yönetimi gibi konularda firmamız öncelikle kendi şantiyelerimizde olmak üzere düzenli ve sistematik bir çalışma biçimini benimsemiştir.